Digitale karrieredager høsten 2020

I år blir det dessverre ingen fysisk karrieredag med spirende engasjement og fysiske nysgjerrige møter mellom næringsliv og dyktige studenter ved OsloMet på grunn av omstendighetene.

Næringslivsutvalget OsloMet ønsker fortsatt å tilby spennende aktører en mulighet til å knytte digitale bånd med studenter ved Handelshøyskolen OsloMet gjennom Digital Karriereuke 2020. Det vil bli mulighet for bedriftspresentasjoner, foredrag eller andre spennende aktiviteter.

Vi har åpnet for påmelding. Kontakt oss gjerne via mail hvis dette er interessant eller for informasjon om hvordan din virksomhet kan bli med på digital mingling og økt synlighet av deres karrieremuligheter i uke 41 og 42: kontakt@nuoslomet.no


Siste innlegg
  • Facebook Round
  • LinkedIn Round
  • Instagram Black Round

Medlemmer 2021

© Næringslivsutvalget. 

september

Nora Wiken Wilson

Rolle: Leder
Mail:

Norawiken@hotmail.com

Simen Julbø

Rolle: Bedriftsansvarlig
Mail:

Simenjulbo@hotmaill.com

Torstein Hamran

Rolle: Karrieredagsansvarlig
Mail:

 torstein.hamran@hotmail.com

Jonas Kloster Fellah

Rolle: Økonomiassistent
Mail:

Jonaskfellah@gmail.com

Milica Vojnovic

Rolle: HR-ansvarlig og sekretær
Mail:

Vojnovic@online.no

Janine Victoria Mikkelsen

Rolle: Promoterting og standansvarlig
Mail:

Janine.victoria@hotmail.no

Benedicte B. Braathu

Rolle: Sponsor og Foredragsholderansvarlig
Mail:

Bennidicte@hotmail.com

Julia Lyssand

Rolle: Sosialt ansvarlig
Mail: julialyssand@hotmail.com

Janne Ingebrigtsen

Rolle: Bevertningsansvarlig
Mail:

Janne.ingebrigtsen@hotmail.com

Maria Heloisa Santos

Rolle: Karrieredagsassisent
Mail:

Mariaheloi@hotmail.com

Tobias Moen 

Rolle: Økonomiassistent

Mail:

Moentobias@gmail.com

Kjetil Vestmo Jakobsen

Rolle: Bedrifts assistent
Mail:

Kjejak95@gmail.com

Simon Morsund

Rolle: Medlem
Mail:

s-t-m@live.no

Sarchil Mohammedi

Rolle: Medlem
Mail:

Sarchil.mohammedi99@hotmail.com

Thea Hoset

Rolle: Medlem
Mail:

Thea.Hoset@mac.com

Petter Bakkelund

Rolle: Medlem
Mail:

Petter-Bakkelund@hotmail.com

Carl Fredrik Keyser Herlofsen

Rolle: Medlem
Mail:

Carl.Fredrik.KG@gmail.com

Cathinka Sandsdalen

Rolle: Medlem
Mail:

Cathinka.sandsdalen@gmail.com

Kristian S. Fredriksberg

Rolle: Medlem
Mail:

Kristian-sf@hotmail.com

Ida Brenden 

Rolle: medlem
Mail: 

Idabrenden1999@gmail.com

Vendela Bore Neverdahl

Rolle: Medlem
Mail:

 Vendelabn@outlook.com

Marthe Steffen 

Rolle: Medlem
Mail:

 marthesteffen@hotmail.com

Andreas Longva Nesset

Rolle: Medlem
Mail:

Andreasnesset@outlook.com

Magne Kalrsen Stensen

Rolle: Medlem
Mail:

Magnekstensen@gmail.com

Kristine Reiming

Rolle: Medlem
Mail:

Kreiming@gmail.com

Marianne Bergjord

Rolle: Medlem
Mail:

Mariannebergjord@hotmail.no

Tobias K. Mikkelsen

Rolle: Medlem
Mail:

tk_mikkel@hotmail.com