IMG_4575.JPG

Om NU

Næringslivsutvalget OsloMet er en organisasjon av og for studenter. Vi arbeider hovedsaklig for studenter innenfor økonomiske og administrative fag, blant annet Økonomi og administrasjon, Revisjon og Administrasjon og ledelse. Vi er en engasjert gjeng som jobber hardt for å skape kontakt mellom studenter og bedrifter i næringslivet. Det gjør vi gjennom å arrangere bedriftspresentasjoner på skolen, stands, Karrieredag, kurs og andre spennende arrangementer.

  • Facebook Round
  • LinkedIn Round
  • Instagram Black Round

© Næringslivsutvalget. 

Styret 2022

september

BDDE1604CD2B40BBB5261C75869F4A0B.jpg

Jens Moen

Rolle: Leder
Mail:

jens.moen@gmail.com

IMG_6757_edited.jpg
120541269_677611066522453_4854522001322589793_n.jpg
IMG_6751.JPG
B94CF23AA8ED480F9B16DEF53BDE1748.jpg

Maria Heloisa Santos

Rolle: Bedriftsansvarlig

Mail:

Mariaheloi@hotmail.com

Didrik Nervik

Rolle: Karrieredagsansvarlig
Mail:

Didrik.nervik1@gmail.com

Tobias Moen

Rolle: Økonomiansvarlig og nestleder
Mail:

moentobias@gmail.com

2D4F72B0E7904831B848FE033468BC00.jpg
62FCA52811B34E95BD9464B61F68023D.jpg
79184B3334474D938446F4CF78A04A06.jpg
EEB027DE70EB4033A2013DFD51E347AE.jpg

Sara Disen

Rolle: HR-ansvarlig og sekretær
Mail:

saradisen@hotmail.com

Nadia Jamtli

Rolle: Promoterting og standansvarlig
Mail:

Nadiajamtli@hotmail.com

Sander Nordby Larsen

Rolle: Sponsor og Foredragsholderansvarlig
Mail:

sandernl@hotmail.no

Kristin Hauge

Rolle: Sosialt ansvarlig
Mail: kristin.hauge@hotmail.com

8846C8E4B15A4486A91DEF9DCADAECE5.jpg
F1D3377F5D1F4030BEA2DA63617A16F8.jpg
IMG_6752.JPG

Tobias Kier Mikkelsen

Rolle: Karrieredagsassisent
Mail:

tk_mikkel@hotmail.com

Kristian Høiseth

Rolle: Økonomiassistent

Mail:

hoisethkristian@gmail.com

Marianne Bergjord

Rolle: Bedrifts assistent

Mail:

Mariannebergjord@hotmail.no

Medlemmer 2022

3142E01CA2214E5386EE578EEBE46468.jpg

Hanne Lumkjær Hoel

Rolle: Medlem
Mail:

hannel.hoel@gmail.com

81651326_2791364647568907_70579055884196
IMG_6754.JPG
001_Park_Pixel_AS-10960-20190056-0648.jp
81232942_1090060124670382_41939896470486

Ida Brenden 

Rolle: medlem
Mail: 

Idabrenden1999@gmail.com

Andreas Longva Nesset

Rolle: Medlem
Mail:

Andreasnesset@outlook.com

Kristine Reiming

Rolle: Medlem
Mail:

Kreiming@gmail.com

001_Park_Pixel_AS-10960-20190056-0274.jp
IMG_6756.JPG
CEF1802DA6664093A0639B6EF900DC9D.jpg
e.jpeg
120541269_677611066522453_4854522001322589793_n.jpg

Janne Ingebrigtsen

Rolle: Medlem
Mail:

Janne.ingebrigtsen@hotmail.com

Nora Wiken Wilson

Rolle: Medlem
Mail:

Norawiken@hotmail.com

Erle Økseter

Rolle: Medlem

Mail:

erleokseter@gmail.com

82092005_745924309263663_661420660885762

Simen Julbø

Rolle: Medlem

Mail:

Simenjulbo@hotmaill.com

81296040_560388141482967_905711500817281
81772596_506497760250497_184690239330897
Park_Pixel_AS-10960-20190056-0345.jpg-2.

Torstein Hamran

Rolle: medlem

Mail: 

 torstein.hamran@hotmail.com

Janine Victoria Mikkelsen

Rolle: Medlem

Mail:

Janine.victoria@hotmail.no

Milicia Vojnovic

Rolle: Medlem

Mail:

Vojnovic@online.no