oslomet.jpeg

Næringsutvalget

Næringslivsutvalget OsloMet er en organisasjon av og for studenter. Vi arbeider hovedsaklig for studenter innenfor økonomiske og administrative fag, blant annet Økonomi og administrasjon, Revisjon og Administrasjon og ledelse.

IMG_1560
IMG_1560

press to zoom
121241850_2726577100944778_8099818055640
121241850_2726577100944778_8099818055640

press to zoom
90641376_233982811074427_360108731755449
90641376_233982811074427_360108731755449

press to zoom
IMG_1560
IMG_1560

press to zoom
1/6
Ønsker du å kontakte

Næringslivsutvalget?

Skriv din beskjed her:
  • Facebook - Hvit Circle
  • Linkedin - Hvit Circle
  • Instagram - Hvit Circle

NU på instagram

IMG_1560.jpg

Medlemmer 2021

© Næringslivsutvalget. 

september

81695199_2460808287353918_28533136814568

Nora Wiken Wilson

Rolle: Leder
Mail:

Norawiken@hotmail.com

IMG_9535.JPG
82092005_745924309263663_661420660885762
81296040_560388141482967_905711500817281

Simen Julbø

Rolle: Bedriftsansvarlig
Mail:

Simenjulbo@hotmaill.com

Torstein Hamran

Rolle: Karrieredagsansvarlig
Mail:

 torstein.hamran@hotmail.com

Jonas Kloster Fellah

Rolle: Økonomiassistent
Mail:

Jonaskfellah@gmail.com

81772596_506497760250497_184690239330897
Park_Pixel_AS-10960-20190056-0345.jpg-2.
IMG_6753.JPG
IMG_6759.JPG

Milica Vojnovic

Rolle: HR-ansvarlig og sekretær
Mail:

Vojnovic@online.no

Janine Victoria Mikkelsen

Rolle: Promoterting og standansvarlig
Mail:

Janine.victoria@hotmail.no

Benedicte B. Braathu

Rolle: Sponsor og Foredragsholderansvarlig
Mail:

Bennidicte@hotmail.com

Julia Lyssand

Rolle: Sosialt ansvarlig
Mail: julialyssand@hotmail.com

001_Park_Pixel_AS-10960-20190056-0274.jp
IMG_6751.JPG
IMG_6757_edited.jpg
IMG_6756.JPG

Janne Ingebrigtsen

Rolle: Bevertningsansvarlig
Mail:

Janne.ingebrigtsen@hotmail.com

Maria Heloisa Santos

Rolle: Karrieredagsassisent
Mail:

Mariaheloi@hotmail.com

Tobias Moen 

Rolle: Økonomiassistent

Mail:

Moentobias@gmail.com

Kjetil Vestmo Jakobsen

Rolle: Bedrifts assistent
Mail:

Kjejak95@gmail.com

81520842_466134564073821_605099081843553
81430649_456842075270231_678256492451935
81889806_2214235735536702_64949479555968
82334712_619713792104726_104798503397490
81232942_1090060124670382_41939896470486

Simon Morsund

Rolle: Medlem
Mail:

s-t-m@live.no

Sarchil Mohammedi

Rolle: Medlem
Mail:

Sarchil.mohammedi99@hotmail.com

Thea Hoset

Rolle: Medlem
Mail:

Thea.Hoset@mac.com

Petter Bakkelund

Rolle: Medlem
Mail:

Petter-Bakkelund@hotmail.com

81292983_543147872948906_794133295335787
Profil KSF NU.jpg
001_Park_Pixel_AS-10960-20190056-0336.jp
82315433_1754516538016309_21888703823609
81656593_458778484789179_556088515103188

Carl Fredrik Keyser Herlofsen

Rolle: Medlem
Mail:

Carl.Fredrik.KG@gmail.com

Cathinka Sandsdalen

Rolle: Medlem
Mail:

Cathinka.sandsdalen@gmail.com

Kristian S. Fredriksberg

Rolle: Medlem
Mail:

Kristian-sf@hotmail.com

image0-1.jpeg
81651326_2791364647568907_70579055884196
001_Park_Pixel_AS-10960-20190056-0268.jp

Ida Brenden 

Rolle: medlem
Mail: 

Idabrenden1999@gmail.com

Vendela Bore Neverdahl

Rolle: Medlem
Mail:

 Vendelabn@outlook.com

Marthe Steffen 

Rolle: Medlem
Mail:

 marthesteffen@hotmail.com

001_Park_Pixel_AS-10960-20190056-0648.jp

Andreas Longva Nesset

Rolle: Medlem
Mail:

Andreasnesset@outlook.com

image0.jpeg
IMG_6754.JPG
IMG_6752.JPG
IMG_6755.JPG
IMG_6758.JPG

Magne Kalrsen Stensen

Rolle: Medlem
Mail:

Magnekstensen@gmail.com

Kristine Reiming

Rolle: Medlem
Mail:

Kreiming@gmail.com

Marianne Bergjord

Rolle: Medlem
Mail:

Mariannebergjord@hotmail.no

Tobias K. Mikkelsen

Rolle: Medlem
Mail:

tk_mikkel@hotmail.com